Starsze

Laureaci oraz uczestnicy konkursów, przesłuchań, festiwali i przeglądów muzycznych

Instrumentaliści i wokaliści:

Grzegorz Miszczyszyn – akordeon
nauczyciel: Andrzej Smolik

  • II nagroda (23,8 pkt na 25 możliwych) na XIII Mławskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej, Mława 2007.
  • III nagroda na XV Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej, Przemyśl 2006.

Barbara Śnieżek – fortepian
nauczyciel: Oksana Drozdowska

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych na rok szkolny 2005/2006, Warszawa 2005

Rafał Skocelas – gitara
nauczyciel: Iwona Bodziak

  • Po Makroregionalnych Przesłuchaniach, jako jedyni z naszego regionu (w duecie z Łukaszem Pałasiewiczem z PSM), zakwalifikowali się do Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów klasy gitary i zespołów gitarowych szkół muzycznych II stopnia – Inowrocław 2008.

Kacper Władyka – klarnet
nauczyciel: Wiesław Brudek

  • III miejsce na Podkarpackich Spotkaniach Uczniów klas Klarnetu i Oboju szkół muzycznych I i II stopnia, Mielec 2010.

Paweł Dębiec – klarnet
nauczyciel: Wiesław Brudek

  • II miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Instrumentów Dętych Drewnianych, Mielec 2005.

Szymon Kielar – klarnet
nauczyciel: Wiesław Brudek

  • III miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach „dęciaków”, Mielec 2005.

Marek Fiejdasz – trąbka
nauczyciel: Piotr Graboń

  • Wysoka punktacja (22 pkt.) na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia, akompaniament: Iwona Sereda, Rzeszów 2013.

Akash Kumar – tuba
nauczyciel: Piotr Graboń

  • Koncert z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego, Rzeszów 2010.
  • Wyróżnienie I stopnia na VIII Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych, Mielec 2009.

Krzysztof Piątek – puzon
nauczyciel: Piotr Graboń

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2002/2003, Rzeszów 2003.

Karina Srocka – śpiew
nauczyciel: Monika Brewczak

  • I miejsce na X Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej szkół podstawowych i gimnazjów organizowanym przez SP nr 27 w Rzeszowie, Rzeszów 2008.

Joanna Karbownik – śpiew
nauczyciel: Monika Brewczak

  • I miejsce w Konkursie Kolęd w Języku Niemieckim organizowanym przez Zespół Szkół nr 1 w Sanoku, Sanok 2008.

Chóry, orkiestry szkolne i zespoły, przedmioty teoretyczne:

Młodzieżowa Orkiestra Dęta 
nauczyciel: Piotr Graboń

  • I miejsce w III Makroregionalnym Konkursie Dętych Zespołów Kameralnych, Orkiestr Dętych i Big-Bandów szkół muzycznych I i II st., Tomaszów Lubelski 2009.
  • I miejsce w II Makroregionalnym Konkursie Dętych Zespołów Kameralnych, Orkiestr Dętych i Big-Bandów szkół muzycznych I i II st., Tomaszów Lubelski 2007.

Trio Klarnetowe (Szymon Kielar, Paweł Dębiec i Kamil Puchalski)
nauczyciel: Wiesław Brudek

  • Dyplom uczestnictwa w Makroregionalnych Przesłuchaniach zespołów kameralnych instrumentów dętych szkół muzycznych II stopnia, Mielec 2007.
  • II miejsce w Regionalnych Przesłuchaniach uczniów klas instrumentów dętych drewnianych, Mielec 2006.

Krzysztof Żmuda
nauczyciel: Tomasz Tarnawczyk

  • II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy „Bliżej Warszawskiej Jesieni – Grażyna Bacewicz”, Łódź 2009.