Rozkład zajęć

ROZKŁAD ZAJĘĆ 2018/2019

K L A S A  I
Środa
Godz. 15:00-15:45 – zasady muzyki – mgr Agata Śliwka, s. 306
Godz. 15:45-16:30 – kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka, s. 306
Godz. 16:30-17:15 – literatura muzyczna – mgr Łukasz Kot, s. 18
Piątek
Godz. 18:45-19:30 – kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka, s. 306

K L A S A  II
UCZNIOWIE  KLASY II UCZESTNICZĄ OBOWIĄZKOWO
W ZAJĘCIACH CHÓRU LUB ORKIESTRY
Środa
Godz. 15:30-16:15 – kształcenie słuchu – dr Tomasz Tarnawczyk s. 15
Godz. 16:15-17:00 – zasady muzyki z element. edycji nut – dr Tomasz Tarnawczyk s. 15
Godz. 17:15-18:00 – literatura muzyczna – mgr Łukasz Kot, s. 18
Czwartek
Godz. 16:45-18:15 lub 17:30-19:00 – chór – dr Monika Brewczak, s. 203
Piątek
Godz. 16:15-17:00 – kształcenie słuchu – dr Tomasz Tarnawczyk s. 15

K L A S A  III
UCZNIOWIE KLASY III UCZESTNICZĄ OBOWIĄZKOWO
W ZAJĘCIACH CHÓRU LUB ORKIESTRY
Poniedziałek
Godz. 14:45-15:30 – historia muzyki – mgr Maciej Harna s. 42
Godz. 15:30-16:15 – kształcenie słuchu – Monika Śliwka s. 308
Godz. 16:15-17:00 – harmonia – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
Czwartek
Godz. 15:30-16:15 – kształcenie słuchu – Monika Śliwka s. 308
Godz. 16:15-17:00 – historia muzyki – mgr Maciej Harna s. 42
Godz. 17:00-17:45 – harmonia – dr Tomasz Tarnawczyk s. 15
Godz. 16:45-18:15 lub 17:30-19:00 – chór – dr Monika Brewczak, s. 203

K L A S A  IV
UCZNIOWIE  KLASY IV UCZESTNICZĄ OBOWIĄZKOWO
W ZAJĘCIACH CHÓRU LUB ORKIESTRY
Wtorek
Godz. 16:45-18:15 – harmonia – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
Środa
Godz. 14:15-15:00kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka s. 306
Godz. 18:00-18:45 – historia muzyki – mgr Łukasz Kot s. 18
Godz. 18:45-19:30 – lub 19:30-20:15 kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka s. 306
Czwartek
Godz. 16:45-18:15 lub 17:30-19:00 – chór – dr Monika Brewczak, s. 203
Godz. 17:00-17:45 – historia muzyki – mgr Łukasz Kot s.18

K L A S A  V
Wtorek
Godz. 14:45-16:15  – formy muzyczne  – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
Środa
Godz. 14:15-15:00 – kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka s. 306
Godz. 17:00-18:30 – harmonia – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
Godz. 18:45-19:30 – lub 19:30-20:15 kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka s. 306
Piątek
Godz. 17:00-18:30historia muzyki – dr Tomasz Tarnawczyk s.15

K L A S A  VI
Poniedziałek
Godz. 14:45-15:30  – kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka s. 306
Godz. 15:30-16:15 – historia muzyki – mgr Maciej Harna s. 42
Wtorek
Godz. 14:45-16:15  – formy muzyczne  – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
Godz. 16:15-17:00 – historia muzyki – mgr Maciej Harna s. 42
Czwartek
Godz. 14:45-15:30  – kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka s. 306


ROZKŁAD ZAJĘĆ 2017/2018
K L A S A I
Wtorek
Godz. 16:00-16:45 – kształcenie słuchu – dr Tomasz Tarnawczyk s. 15
Godz. 16:45-17:30 – zasady muzyki z elementami edycji nut – dr Tomasz Tarnawczyk s. 15
Piątek
Godz. 17:00-17:45 – literatura muzyczna – mgr Maciej Fil s.18
Godz.17:45-18:30 – kształcenie słuchu – dr Tomasz Tarnawczyk s. 15

K L A S A II
Poniedziałek
Godz.17:15-18:00 – literatura muzyczna – mgr Maciej Fil s.18
Godz.18:15-18:45 – kształcenie słuchu – mgr Monika Śliwka s. 308
Środa
Godz.15:45-17:15 – chór – dr Monika Brewczak, s. 203
Godz.17:15-18:00 – kształcenie słuchu – mgr Monika Śliwka s. 308
Godz. 18:00-18:45 – zasady muzyki z elementami edycji nut – dr Monika Śliwka s. 308
UCZNIOWIE KLASY II UCZESTNICZĄ OBOWIĄZKOWO W ZAJĘCIACH CHÓRU LUB ORKIESTRY(po uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym)

K L A S A III
Środa
Godz.15:45-17:15 – chór – dr Monika Brewczak, s. 203
Godz.17:45-18:30 – harmonia – dr Tomasz Tarnawczyk s. 15
Godz.18:30-19:15 – kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka s. 306
Czwartek
Godz. 17:45-18:30 – kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka s. 306
Godz. 18:30-19:15 – historia muzyki – mgr Maciej Fil s. 18
Piątek
Godz. 17:45-18:30 – historia muzyki – mgr Maciej Fil s. 18
Godz. 18:30-19:15 – harmonia – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
UCZNIOWIE KLASY III UCZESTNICZĄ OBOWIĄZKOWO W ZAJĘCIACH CHÓRU LUB ORKIESTRY (po uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym)

K L A S A IV
Środa
Godz.15:45-17:15
chór – dr Monika Brewczak, s. 203 
Godz. 15:30-17:00 – harmonia – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
Godz. 17:00-17:45 – kształcenie słuchu – mgr Monika Śliwka s. 308
Czwartek
Godz. 17:00-18:30 – historia muzyki – mgr Maciej Fil s. 18
Godz. 18:30-19:15 – kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka s. 306
UCZNIOWIE KLASY IV UCZESTNICZĄ OBOWIĄZKOWO W ZAJĘCIACH CHÓRU LUB ORKIESTRY (po uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym)

K L A S A V
Środa
Godz. 17:00-17:45 – harmonia – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
Godz. 17:45-18:30 – kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka s. 306
Czwartek
Godz. 14:45-16:15 – formy muzyczne – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
Godz. 16:15-17:00 – historia muzyki – mgr Maciej Fil s. 18
Godz. 17:00-17:45 – kształcenie słuchu – mgr Agata Śliwka s. 306
Piątek
Godz. 15:30-16:15 – harmonia – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
Godz. 16:15-17:00 – historia muzyki – mgr Maciej Fil s. 18

K L A S A VI
Poniedziałek
Godz. 15:45-17:15 – historia muzyki – mgr Maciej Fil s. 18
Godz. 18:45-17:15 – kształcenie słuchu – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
Czwartek
Godz. 14:45-17:15 – formy muzyczne – dr Tomasz Tarnawczyk s.15
Godz. 16:15-17:00 – kształcenie słuchu – dr Tomasz Tarnawczyk s.15