Biblioteka

BIBLIOTEKA PSM I i II st., SSM II st. i SOM w SANOKU

Biblioteka SSM II st. w Sanoku posiada zbiór druków muzycznych (nuty), dokumenty tekstowe (książki, czasopisma) oraz zapisy dźwięku (płyty CD i DVD). Zbiory biblioteczne zostały skomputeryzowane. Katalog tworzony jest w programie ProgMan. Księgozbiór jest w miarę możliwości wzbogacany i aktualizowany.
Biblioteka posiada stanowisko komputerowe z dostępem do Internetu, z głośnikami i ze słuchawkami, z którego mogą korzystać uczniowie.
Biblioteka szkolna SSM II st. w Sanoku czynna jest codziennie. Obecnie pracuje w niej mgr Irena Gil-Storoszczuk.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM BIBLIOTEKI SSM

PRENUMERATA CZASOPISM

  • Ruch Muzyczny
  • Muzyk
  • Muzyka
[table id=3 /]

POBIERANIE NUT Z FREE – SCORES.COM

Za pośrednictwem francuskiego serwisu Free – scores. com mamy dostęp do przeszło 20 tys. opracowań utworów wielu cenionych kompozytorów. Utwory są zamieszczane przez artystów, pedagogów i profesorów z całego świata, którzy bezpłatnie chcą się podzielić swoimi aranżacjami. Istnieje możliwość nie tylko pobrania każdego druku w postaci cyfrowej w formacie  PDF, ale także  odsłuchania, bądź pobrania utworu zapisanego w formacie mp3. Oprócz  dzieł klasyków  w serwisie jest także wiele utworów młodych  kompozytorów.

WYDAWNICZY KONCERT ŻYCZEŃ ONLINE

Nauczycielu, uczniu, rodzicu, poprzez zakładkę  Dezyderaty online uruchomiliśmy interaktywny formularz elektroniczny, dzięki któremu każdy czytelnik  będzie miał możliwość decydować o nowych tytułach zakupionych do biblioteki. Wypełniając poniższe pola możesz wskazać, która pozycja jest według Ciebie godna zainteresowania, a to, mamy nadzieję, przyczyni się do poprawy jakości procesu dydaktycznego.